Het team van VSO Isselborgh bestaat uit gespecialiseerde, gemotiveerde mensen. Schoolbreed zijn dit:

  • Directie

    Directeur

    dhr. R. Hofman
    E: r.hofman@sg-isselborgh.nl

    Adjunct-directeur

    dhr. E. Hunter
    E: e.hunter@sg-isselborgh.nl

  • Leerlingencoördinatoren

    Slotlaan 45

    dhr. R. Marks
    E: r.marks@sg-isselborgh.nl 

    Locaties Calslaan 14 en Houtmastraat 11

    mevr. J. Walta
    E: j.walta@sg-isselborgh.nl 

    Locatie Slotlaan 35

    dhr. L. de Jong
    E: l.dejong@sg-isselborgh.nl 

    Locatie Raadhuisstraat 26-28

    dhr. P. Wentink
    E: p.wentink@sg-isselborgh.nl 
    dhr. R. Flapper
    E: r.flapper@sg-isselborgh.nl 

  • Mentoren Slotlaan 35 leerweg lerend doen - vmbo 3 en 4, Horeca en MSBO -

    Klas 3a mevr. M. Franken
    Klas 3b dhr. R. Ökullu
    Klas 3c dhr. M. Dijkman
    Klas 3d mevr. M. Sommerdijk/dhr. H. Gijgink
    Klas 3e dhr. D. Mendels
    Klas 3f dhr. T. Wenneker
    Klas 3g mevr. M. van den Brink
    Klas 4a mevr. M. Tournier
    Klas 4b dhr. M. Berendsen
    Klas 4c dhr. J. Wolf
    Klas 4d dhr. P. van Kan
    Klas 4e mevr. T. Wolterink
    LLD mevr. M. Meijnen en mevr. M. Kohlmann
    Horeca dhr. R. Gerritsen
    MSBO 1 dhr. J. van Zadelhoff
    MSBO 2 dhr. G. Wibier

  • Mentoren Slotlaan 45 - vmbo 1 en 2 -

    Klas 1a mevr. M. Ijzereef
    Klas 1d dhr. R. Weetink en mevr. M. Hulsteijn
    Klas 1e mevr. Y van Wijk
    Klas 2a dhr. R. Besselink
    Klas 2d mevr. L. Danen en mevr. S. Jolink
    Klas 2e mevr. J. Moorman en mevr. A. Kummeling
    Klas 2f mevr. A. Goudswaard en mevr. E. Klaassen

  • Mentoren Calslaan 14 - havo/vwo 1 t/m 2, havo 3 -

    Klas 1h dhr. B. Pelgrom
    Klas 1i mevr. K. Bruens
    Klas 2i dhr. M. van Dijk
    Klas 2j mevr. J. Hogenkamp/mevr. M. Romp
    Klas 2k mevr. N. Maas/mevr. E. Klaassen
    Klas 2l mevr. C. Siebelink
    Klas 3h mevr. L. Tijdeman/mevr. J. Moorman
    Klas 3i dhr. O. Hulleman

  • Mentoren Houtmastraat 11 /vmbo 1 & 2

    Klas 1b mevr. D. van Huizen
    Klas 1c mevr. E. Godschalk
    Klas 1f mevr. L. Stel
    Klas 1g mevr. M. Driessen/mevr. K. Bruggeman
    Klas 2b mevr. M. Kapelle/mevr. N. Steenblik
    Klas 2c dhr. L. Wortelboer
    Klas 2g mevr. I. van Keeken
    Klas 2h mevr. C. Hilferink
    De Borgh mevr. B. Rutten/dhr. B. Roerdink

  • Mentoren Raadhuisstraat 26-28/vmbo 3 & 4, havo 4 & 5

    Klas 4f dhr. N. Kempers
    Klas 4g dhr. A. Scholten Klas 4h dhr. T. Droppers
    Klas 4i dhr. R. Flapper
    Klas 4j dhr. J. van der Heiden
    Klas 4k mevr. M. Kloosterman/mevr. J. Leever
    Klas 4l dhr. L. van de Sluis
    Klas 4m dhr. M. Ehlebracht
    Klas 5a dhr. N. Kamel
    Klas 5b dhr. N. Ruizendaal
    Klas 5c dhr. P. Wentink

  • Orthopedagogen

    Locatie Houtmastraat 11

    Mevrouw R. Garritsen
    E: r.garritsen@sg-isselborgh.nl 

    Locatie Slotlaan 35

    mevr. R. Riemens
    E: w.riemens@sg-issborgh.nl

    Locatie Raadhuisstraat 26-28

    mevr. N. Hengeveld
    E: n.hengeveld@sg-isselborgh.nl

    Locaties Calslaan 14 en Slotlaan 45

    Mevrouw L. Zweers
    E: l.zweers@sg-isselborgh.nl

  • Vakleerkrachten

    Tekenen/handvaardigheid

    dhr. T. Droppers
    dhr. B. Roerdink
    mevr. M. Sommerdijk
    mevr. C. Tiekstra
    mevr. F. d’Achard

    Lichamelijke opvoeding

    dhr. H. Gijgink
    dhr. J. Rijkse
    dhr. V. Özkaya
    dhr. K. van de Pavert

    Sociale vaardigheid

    mevr. J. Leever
    mevr. N. Steenblik
    mevr. J. Moorman
    mevr. M. Tournier
    mevr. M. ten Broeke

     

  • Overig personeel

    Remedial Teacher & leerondersteuning

    dhr.  W. Jansen
    dhr. E. Munnik

    Decaan

    dhr. H. Bergervoet h.bergervoet@sg-isselborgh.nl

    (School)maatschappelijk werk

    mevr. W. Heuvelmans
    mevr. E. Agelink

    Creatief therapeuten

    mevr. J. Leever
    mevr. F. den Ouden
    mevr. C. Thuijns
    dhr. C. Jager

    Dr. Leo Kannerhuis

    mevr. M. de Boer – Hermes

    Administratie

    mevr. J. Toonk
    mevr. A. Berendsen

    Conciërge

    dhr. P. Avink

    Huishoudelijke dienst

    mevr. L. van Driel
    mevr. K. Teunissen
    mevr. J. Rutjes
    mevr. S. Vrijhoef
    mevr. J. Wenneker
    mevr. Boon
    mevr. A. Karwot