Het team van VSO De Isselborgh bestaat uit gespecialiseerde, gemotiveerde mensen. Schoolbreed zijn dit:

  • Directie

    Directeur

    dhr. R. Hofman
    E: r.hofman@sg-isselborgh.nl

    Adjunct-directeur

    dhr. E. Hunter
    E: e.hunter@sg-isselborgh.nl

    dhr. R. Marks
    E: r.marks@sg-isselborgh.nl

  • Leerlingencoördinatoren

    Slotlaan 45

    Mevr. L. Danen
    E: l.danen@sg-isselborgh.nl

    Locaties Calslaan 14 en Houtmastraat 11

    mevr. J. Walta
    E: j.walta@sg-isselborgh.nl 

    Locatie Slotlaan 35

    dhr. L. de Jong
    E: l.dejong@sg-isselborgh.nl 

    Locatie Raadhuisstraat 26-28

    dhr. P. Wentink
    E: p.wentink@sg-isselborgh.nl 
    dhr. R. Flapper
    E: r.flapper@sg-isselborgh.nl 

     

  • Mentoren Slotlaan 35: leerweg lerend doen - vmbo 3 en 4 - Horeca en MSBO

    LLD 1: Mevr. M. Meijnen en Mevr. M. Kohlmann
    LLD 2: Dhr. E. Schouten Mevr. M. Tournier
    Klas 3a Mevr. K. Wind en Mevr. A. Lankamp
    Klas 3b Mevr. M. Franken
    Klas 3c Dhr. R. Ökullu
    Klas 3d Dhr. M. Dijkman
    Klas 3e Dhr. H. Gijgink en Mevr. M. Sommerdijk
    Klas 3f dhr. T. Wenneker
    Klas 3g Mevr. J. ter Bogt
    Klas 3h Mevr. M. Westrek en Mevr. A. Jongetjes
    Klas 4a Dhr. J. Wolf
    Klas 4b Dhr. P. van Kan
    Klas 4c Mevr. T. Wolterink
    Klas 4d Dhr. M. Berendsen
    Horeca dhr. R. Gerritsen
    MSBO 1 dhr. G. Wibier
    MSBO 2 dhr. J. van Zadelhoff

  • Mentoren Slotlaan 45: vmbo 1 en 2

    Klas 1a mevr. M. Ijzereef
    Klas 1d Mevr. M. Driessen en Mevr. M. Broeke
    Klas 1e mevr. Y van Wijk
    Klas 1f Mevr. B. Knüfken
    Klas 2a Mevr. A. Goudswaard en Mevr. J. Moorman
    Klas 2d Mevr. M. Hulsteijn en Mevr. N. Steenblik
    Klas 2e Dhr. R. Weetink Mevr. J. Moorman

  • Mentoren Calslaan 14: havo/vwo 1 en 2 - havo 3 - vmbo 1

    Klas 1h Mevr. N. Maas en Mevr. M. Broeke
    Klas 1i Dhr. B. Pelgrom
    Klas 2i Mevr. K. Bruens
    Klas 2j Mevr. C. Siebelink
    Klas 3j Mevr. A. Jerphanion
    Klas 3k Mevr. J. Hogenkamp en Mevr. M. Romp

  • Mentoren Houtmastraat 11: vmbo 1 en 2- De Borgh

    Klas 1b Mevr. E. Godschalk
    Klas 1c Mevr. D. van Huizen
    Klas 1g Dhr. K. Harbers
    Klas 2b Dhr. L. Wortelboer
    Klas 2c Mevr. M. Kapelle en Mevr. K. Braat
    Klas f Mevr. K. Bruggeman en Dhr. B. Roerdink
    Klas 2g Mevr. L. Stel
    Klas 2h mevr. C. Hilferink
    De Borgh mevr. B. Rutten/dhr. B. Roerdink

  • Mentoren Raadhuisstraat 26-28: vmbo 3 en 4 - havo 4 en 5

    Klas 3i Mevr. A. Scholten
    Klas 4e Dhr. A. Veldhuis
    Klas 4f Dhr. T. Droppers
    Klas 4g Dhr. N. Kempers
    Klas 4H Mevr. J. van der Heiden
    Klas 4i Dhr. M. Ehlebracht
    Klas 4j Dhr. L. van de Sluis
    Klas 4k mevr. M. Kloosterman
    Klas 5a dhr. N. Kamel
    Klas 5b Dhr. D. Doorakkers
    Klas 5c Dhr. N. Ruizendaal

  • Orthopedagogen

    Locatie Houtmastraat 11

    Mevr. N. Ordelmans
    E: n.ordelmans@sg-isselborgh.nl

    Locatie Slotlaan 35

    mevr. W. Riemens
    E: w.riemens@sg-issborgh.nl

    Locatie Raadhuisstraat 26-28

    mevr. N. Hengeveld
    E: n.hengeveld@sg-isselborgh.nl

    Locaties Calslaan 14 en Slotlaan 45

    Mevrouw L. Zweers
    E: l.zweers@sg-isselborgh.nl

  • Vakleerkrachten

    Tekenen/handvaardigheid

    dhr. T. Droppers
    dhr. B. Roerdink
    mevr. M. Sommerdijk
    mevr. F. d’Achard

    Lichamelijke opvoeding

    dhr. H. Gijgink
    dhr. J. Rijkse
    dhr. V. Özkaya

    Sociale vaardigheid

    mevr. D. Berns
    mevr. M. ten Broeke
    mevr. J. Leever
    mevr. Tournier
    mevr. N. Steenblik

     

  • Overig personeel

    Remedial Teacher & leerondersteuning

    mevr. S. Jager
    dhr.  W. Jansen
    dhr. E. Munnik

    Decaan

    dhr. H. Bergervoet h.bergervoet@sg-isselborgh.nl

    (School)maatschappelijk werk

    mevr. W. Heuvelmans
    mevr. E. Agelink

    Creatief therapeuten

    mevr. J. Leever
    mevr. F. den Ouden
    mevr. C. Thuijns

    Administratie

    mevr. J. Toonk
    mevr. A. Berendsen

    Conciërge

    dhr. R. Klompenhouwer

    Huishoudelijke dienst

    Mevr. I. van Driel
    mevr. C. van Dulmen
    mevr. R. Lamers
    mevr. K. Teunissen
    mevr. Y. Rensink
    mevr. J. Rutjes
    mevr. J. Wenneker